• 22 lipca 2024 17:17

Długi weekend w warszawskim Teatrze Capitol – komediowe hity, gwiazdorskie obsady i atrakcje dla całej rodziny! Przyjdź i naładuj się pozytywną energią.

maj 24, 2024

Warszawski Teatr Capitol serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów dobrej zabawy na długi weekend teatralny. Od 30 maja do 2 czerwca w repertuarze stołecznego teatru, każdy znajdzie coś dla siebie – od najlepszych komedii i kultowych fars po pełne magii spektakle dla dzieci i młodzieży.

Wśród repertuarowych propozycji dla widzów dorosłych znajdziecie:

„Łóżko pełne cudzoziemców” (reż.Jerzy Bończak) – międzynarodowy zawrót głowy z Darią Widawską, Anną Guzik, Michałem Meyerem, Jackiem Bończykiem i innymi gwiazdami. Brytyjska powściągliwość, francuski temperament, niemiecka precyzja – tego nie można przegapić! Zapraszamy w czwartek – 30 maja o godz.19:00 oraz w niedzielę – 2 czerwca o godz.19:00. Au revoir! Do zobaczenia w Teatrze Capitol!

„O co biega?” (reż.Marcin Sławiński) – zostańcie świadkami przezabawnych perypetii na angielskiej plebani. Prawdziwy maraton śmiechu z koloratką w roli głównej zagwarantują m.in: Viola Arlak, Piotr Zelt, Wojciech Majchrzak i Marek Kaliszuk. Zapraszamy w piątek 31 maja o godz.19:00. Po spektaklu rozbłyśnie capitalny parkiet. Na wszystkich uczestników przedstawienia czekać będzie potańcówka w amerykańskim stylu. A to wszystko oczywiście w cenie biletu na spektakl!

„Komedia odlotowa, czyli lumbago” (reż.Olaf Lubaszenko) – odlećcie ze śmiechu   z Katarzyną Maciąg, Arturem Chamskim, Stanisławem Banasiukiem oraz Olgą Borys. Zapraszamy w piątek, 31 maja o godz.19:30 oraz w sobotę, 1 czerwca o godz.19:30. Zapnijcie pasy, bo zapowiada się prawdziwa jazda bez trzymanki!

„Prezent urodzinowy” (reż.Jerzy Bończak) – weźcie udział w urodzinach, których nie zapomnicie na baaardzo długo. Ta szalona, zagrana z niezwykłą precyzją farsa z udziałem wyśmienitych aktorów: Anny Guzik, Lesława Żurka, Katarzyny Ptasińskiej, Radosława Pazury i Waldemara Obłozy dostarczy Wam emocji na bardzo długo. Zapraszamy w sobotę, 1 czerwca o godz.19:00. Po spektaklu w cenie biletu dancing z muzyką na żywo z największymi muzycznymi przebojami.


„Następnego dnia rano” (reż.Ewelina Pietrowiak) – czy przygoda na jedną noc może zakończyć się ślubem? Następnego dnia rano wszystko jest możliwe! Dajcie się zwabić magii Capitol by Night, w tej pikantnej komedii, w wyjątkowej scenografii, a co najważniejsze z niesamowitymi kreacjami aktorskimi: Katarzyny Skrzyneckiej, Michaliny Sosny, Marka Kaliszuka oraz Piotra Gawrona – Jedlikowskiego. Zapraszamy w sobotę, 1 czerwca na godzinę 21:00. Ta noc na pewno będzie niezapomniana.

Nie czekajcie, zarezerwujcie bilety już dziś, zabierzecie swoich znajomych i przeżyjcie długi weekend pełen wrażeń z Teatrem Capitol!

            Dla dzieci i młodzieży Teatr Capitol przygotował równie ciekawe propozycje.
Z okazji Dnia Dziecka, 1 i 2 czerwca na milusińskich czekać będą pełne przygód przedstawienia takie jak:

„Projekt Tuwim” (reż.Olaf Lubaszenko) – przenieście się do „The Capitol School of Warsaw” i weźcie udział w najweselszej oraz najbardziej roztańczonej i rozśpiewanej plenerowej lekcji języka polskiego na jakiej kiedykolwiek byliście!
Zapraszamy w sobotę 1 czerwca na godz.10:00 oraz 12:30.    
Po obu przedstawieniach na dzieci czekać będą roztańczone animacje w teatralnym foyer. Spektakl rekomendowany dla widzów od trzeciego roku życia.

„Piotruś Pan” (reż.Tomasz Gawron) – przenieście się do zaczarowanej Nibylandii, weźcie udział w walce najprawdziwszych piratów i przekonajcie się, czy wróżki istnieją naprawdę. Zapraszamy w niedzielę 2 czerwca na godz.10:00 oraz 13:00. Po obu przedstawieniach na dzieci czekać będą roztańczone animacje w teatralnym foyer.
Spektakl rekomendowany dla widzów od piątego roku życia.

oraz przebojowe, przepełnione energią musicale dla młodzieży:

„Friends” (Szkoła Musicalowa B&B) – przekonaj się, że hejt nie jest ok z bohaterami tego pięknego, szalonego, pełnego emocji i wzruszających piosenek musicalu w wykonaniu młodych artystów. Zapraszamy w sobotę 1 czerwca na godz.11:00.
Spektakl rekomendowany dla widzów od ósmego roku życia.

„KONGO” (reż.Hanna Piaseczna) – multimedialny musical dla młodzieży, egzotyka, chaos i młodzieńcza fantazja w jednym! Zapraszamy w niedzielę 2 czerwca na godz.11:00 i 18:00. Spektakl rekomendowany dla widzów od dwunastego roku życia.

Wyjście do Teatru Capitol, to niezawodna recepta na dobrą zabawę i moc niezapomnianych doznań. Pamiętajcie, że sale teatralne Capitolu są klimatyzowane, co zapewnia komfort nawet w najbardziej upalne dni. Na widzów już na godzinę przed każdym przedstawieniem w barach czekają orzeźwiające napoje i smakołyki.

Bilety i szczegóły, dotyczące wszystkich przedstawień, które zobaczyć możecie na warszawskiej scenie Teatru Capitol w dniach 30 maja – 2 czerwca znajdziecie na stronie teatru:
www.teatrcapitol.pl.

Kontakt:
pod numerem telefonu: (+48) 22 620 21 42
oraz adresem e-mail: bilety@teatrcapitol.pl

www.teatrcapitol.pl

Teatr Capitol jest członkiem Unii Teatrów Niezależnych.

Patroni Medialni: RMF MAXX, Onet, Rzeczpospolita, Tele Tydzień, Świat Kobiety, AMS, Familie.pl. Przegląd.

Partnerzy Teatru: Kicket, oBag, Aktywna Warszawa, Strefa Music Art, BestCan, MZA.