• 22 lipca 2024 16:23

Alexander Orłowski o tym, jak wybrać obiecującą kryptowalutę

Aleksander Orłowski opinie

Założyciel społeczności FFA, milioner, który w wieku 25 lat ma wszystko, o czym marzył, Aleksander Orłowski, dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, aby każdy mógł zarabiać tak jak on. Na jednym ze swoich webinarów opowiadał o sposobach zarabiania na kryptowalutach.

Alexander, powiedz mi: skąd mogę wziąć pieniądze na start?

– Nie musisz mieć pieniędzy, aby zacząć od zera. Możesz je zarobić na darmowe sposoby: gry w gildiach, konkursy i losowania, Freemint NFT, testnety i whitelisty. Kiedy zarobisz pierwsze 100-200 dolarów, możesz już zainwestować je w płatne projekty i wielokrotnie pomnożyć swoje zarobki.

Z Twojego doświadczenia, ile można zarobić w pierwszym miesiącu?

– Zarobki zależą od wielu czynników. Nasza społeczność zrobi wszystko, abyś był zadowolony z wyniku. Dajemy instrukcje krok po kroku, jak zarabiać pieniądze. Wszystko inne zależy od Ciebie i tego, ile czasu i pieniędzy w to zainwestujesz. Im więcej kont włożysz w pracę, tym więcej pieniędzy zarobisz. Bez budżetu można łatwo zarobić 1000 USD, o czym świadczą recenzje i studia przypadków naszych studentów, których było już ponad 4000.

Tak, widzieliśmy wiele pozytywnych opinii na temat kursu, ale interesują nas również minusy: czy istnieje ryzyko utraty wszystkich pieniędzy?

– Zdecydowanie nie można stracić wszystkich pieniędzy, ponieważ inwestujemy zgodnie z zasadami zarządzania pieniędzmi. Przeznaczasz pewien procent swojego budżetu i inwestujesz go. W zależności od tego, jak ryzykowna jest transakcja, procent środków można dostosować. Nie zainwestujesz wszystkich swoich pieniędzy w jeden projekt, nie uczymy tego.

Jakie monety powinienem kupić, aby zarabiać pieniądze?

– Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ aby zrobić to poprawnie, musisz być członkiem naszej zamkniętej społeczności FFA. Mamy aktualne informacje na temat tego, co i kiedy kupować i sprzedawać. Jeśli skorzystasz z mojej rady i kupisz monety, które są obecnie istotne, a jutro warunki będą takie, że będziesz musiał je sprzedać, po prostu nie będziesz o tym wiedział. Wtedy okaże się, że moja rada była bezużyteczna. Wszystkie informacje o tym, jak zbudować portfel i jakie monety kupić, są omawiane w naszej społeczności, a także dajemy na czas sygnały o tym, co i kiedy zrobić z walutą.

Nie można również jednoznacznie odpowiedzieć, która moneta jest lepsza. Powinieneś mieć w swoim portfelu monety różnych typów. Będą sytuacje, w których przyda się jedna lub druga moneta. Wszystko będzie zależało od scenariusza.

Istnieją jedynie wytyczne dotyczące wyboru monet.

Monety powinny:

  • być odporne na inflację;
  • mieć perspektywy w czasie rzeczywistym i być poszukiwane;
  • być emitowane w ograniczonych ilościach, a tokeny mają ograniczony dostęp do rynku.

Ile czasu zajmuje osiągnięcie dobrego dochodu?

– Zajęło mi to kilka miesięcy. Uważam, że obecnie ten poziom można osiągnąć znacznie szybciej, ponieważ zaczynałem, gdy kryptowaluty były dla wszystkich dzikim zachodem. Kiedy zaczynałem, były tylko dwa sposoby na zarabianie pieniędzy. Teraz jest ich ponad dwadzieścia. Mogłem tylko kupować i sprzedawać monety. Nie było żadnego szkolenia, nikogo, kto by mnie poprowadził. Uczyłem się na własnych błędach. Ty masz okazję uczyć się ode mnie, aby bez popełniania błędów zarabiać już podczas kursu na kryptowaluty.

Czego potrzebuję, aby zacząć zarabiać na kryptowalutach?

– Na początek wystarczy telefon, później kupisz komputer, jeśli go nie masz, a zarządzanie operacjami stanie się wygodniejsze. Jeśli masz już oba – jest to idealna opcja do produktywnej pracy.

Czy można samodzielnie nauczyć się zarabiać na kryptowalutach?

– Aby osiągnąć szybki sukces, lepiej uczyć się od tych, którzy mają doświadczenie. Jeśli będziesz próbował tej ścieżki na własną rękę, możesz popełnić wiele błędów i stracić dużo pieniędzy. Jeśli będziesz działać poprawnie, na pewno zarobisz i nie stracisz ani grosza. Zarabianie pieniędzy na kryptowalutach polega na strategiach. Musisz zrozumieć scenariusze i być w stanie przewidzieć ich rozwój. Tego właśnie uczę na moim kursie.

Uczyłem się sam, ale wtedy nie było kursów. Skończyło się na tym, że straciłem $100,000 z powodu niewiedzy. Zaoszczędziłbym więc sporo pieniędzy, gdybym miał okazję uczyć się od kogoś.

Jeśli nie ma budżetu na płatny sposób zarabiania pieniędzy, co robić?

– Jak już wspomniałem, można zarabiać bez inwestowania. Ale można pójść jeszcze jedną drogą – znaleźć inwestora. Możesz to zrobić w naszej społeczności. Mamy sporo takich osób, które nie mają czasu na zawieranie wszystkich transakcji i szukają pomocników. Po prostu dzielicie się zyskami i przynosicie sobie nawzajem korzyści.

Jak dostać się do waszej społeczności?

– Wszyscy członkowie naszej społeczności FFA są byłymi studentami. Jeśli uczeń robi dobre postępy, stosuje się do rad, możemy zatrzymać go w zespole po zakończeniu szkolenia, a nawet oficjalnie zatrudnić, jeśli jest wolne stanowisko.

A co z tymi, którzy odbyli już praktykę w innym miejscu, ale się nie udało?

– Jest to problem z większością kursów dostępnych na rynku infobiz. Ich program składa się z teorii i zadań domowych. Nasz kurs to krypto-uniwersytet z wykładowcami, nadzorcami, analitykami, których wynagrodzenie zależy od zarobków studentów. Nasi studenci zaczynają zarabiać już podczas szkolenia.

– Aleksander, dziękujemy za poświęcenie czasu na udzielenie odpowiedzi na nasze pytania. Może dla kogoś będzie to impuls do rozpoczęcia nowego życia, które rozpocznie się zaraz po rozpoczęciu kursu. Życzymy wszystkim realizacji celów, planów, wytrwałości i motywacji do kontynuacji najlepszej wersji swojego życia.