• 22 lipca 2024 16:10

Rynek kosmetyczny stale poszerza się o innowacyjne rozwiązania oferowane przez polskie marki, których celem jest tworzenie produktów odpowiadających na potrzeby nawet najbardziej wymagających skór. Chcecie poznać marki, które zasługują na szczególne wyróżnienie, a dodatkowo tworzone są przez inspirujące kobiety? Zostańcie z nami!

Z misją poprawy kondycji skóry

Sucha, mieszana, tłusta, dojrzała, wrażliwa – każda z nich jest inna i odróżnia się swoimi indywidualnymi cechami. Taka jest właśnie skóra twarzy oraz ciała. Dlatego też potrzebuje spersonalizowanego podejścia i odpowiednich kosmetyków. Tym właśnie wyróżniają się polskie marki kosmetyczne, których misją jest świadoma pielęgnacja skóry. 

BasicLab w relacjach ze skórą

Skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby móc odwdzięczyć się promiennym blaskiem i swoim pięknem. Marka BasicLab i przedstawiające ją kobiety znalazły idealne rozwiązanie pozwalające na wydobycie z każdego typu cery wszystkiego, co najlepsze. Odpowiedzią jest poznanie potrzeb skóry i stworzenie dermokosmetyków łączących w sobie wysokiej jakości naturalne składniki aktywne z innowacyjnymi technologami.

Pośród szerokiego portfolio marki dostępne są kosmetyki, które wypełnią pielęgnację całej rodziny, rozpoczynając na oczyszczaniu, kończąc na ochronie przeciwsłonecznej. Co ważne marka oferuje kosmetyki zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dzieci rozpoczynających swój 1 miesiąc życia. Nic więc dziwnego, że kosmetyki BasicLab stały się ulubieńcami wielu Klientów, których nawet najbardziej wymagające skóry znalazły ukojenie. 

Mokosh klucz do pięknej skóry

Domowe zacisze jest jednym z miejsc, które pozwala na komfort i odpoczynek. Ten czas mogą umilić kosmetyki naturalne, których walory zapachowe nadadzą tej chwili określenia domowego SPA. Taką ofertę produktów znajdziemy w portfolio marki Mokosh, która została stworzona przez dwie kobiety opracowujące kosmetyki łączące w formułach wysokiej jakości, sprawdzone składniki aktywne wraz z najnowszymi technologiami.

Kosmetyki Mokosh to nie tylko produkty pozwalające na poprawę kondycji skóry, marka stawia również mocno na dbanie o samych siebie, celebrację wolnej chwili i wybierania dla siebie tego, co najlepsze.

Wyselekcjonowane polskie marki w jednym miejscu

Szukając sprawdzonych miejsc oferujących kosmetyki, należy kierować się nie tylko atrakcyjnymi cenami i ofertami, to co najważniejsze to bezpieczeństwo zakupów, pomoc w doborze kosmetyków oraz sprawdzenie opinii Klientów. To wszystko oferuje sklep internetowy topestetic.pl, który dodatkowo zaskakuje swoim profesjonalnym podejściem do każdego kupującego.

Jak to możliwe? Topestetic stawia na edukację i indywidualne podejście do pielęgnacji, poprzez oferowanie każdemu odwiedzającemu całkowicie darmową i niezobowiązującą konsultację z kosmetologiem. Takie porady przeprowadzane są w dogodnych formach – poprzez czat zlokalizowany na stronie internetowej topestetic.pl, mailowo (sklep@topestetic.pl) oraz telefonicznie (736 647 679). Podczas porad przeprowadzony zostanie wywiad, dzięki któremu kosmetolog jest w stanie omówić wskazówki pielęgnacyjne, jak również przedstawić odpowiednie kosmetyki skutecznie poprawiające kondycję skóry.

Świadoma pielęgnacja jest w zasięgu każdego z nas. Dlatego, jeśli nie wiecie, w jaki kosmetyk będzie dla Was odpowiedni, to kosmetolodzy Topestetic, czekają na Was.

PS Topestetic posiada całkowicie bezpłatną dostawę, a każdej przesyłce znajdziecie miły prezent i personalizowane próbki.

Artykuł partnera