• 22 lipca 2024 17:05

Rzeczy sezonowe – przechowuj je bezpiecznie w Less Mess Storage

Nie masz pomysłu na to, gdzie bezpiecznie przechować rower, rolki, basen, trampolinę czy meble ogrodowe po sezonie? W garażach, piwnicach czy wolnostojących komórkach często panuje wysoka wilgotność oraz skrajne wartości temperatur, które mogą wpłynąć na stan przechowywanych przedmiotów i spowodować ich zniszczenie. Dodatkowo miejsca takie są zazwyczaj słabo chronione przed kradzieżą. Aby nie ryzykować zniszczeniem ani utratą swojego ukochanego roweru czy fotela balkonowego, warto znaleźć bezpieczne miejsce do magazynowania.

Wynajem magazynu w Warszawie

Szukasz miejsca do przechowywania rzeczy w dobrze skomunikowanej lokalizacji? To świetnie trafiłeś! Do oddziału przy al. Krakowskiej 271 – https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/ – w Warszawie w dzielnicy Włochy z łatwością dojedziesz autem, MPK, a nawet rowerem. Jest to pierwszy oddział self storage – działa od ponad 15 lat i cieszy się dużym zainteresowaniem. Komfortowo przechowasz tam swoje mienie bez obawy o jego bezpieczeństwo. Nowoczesne systemy zabezpieczeń pozwolą Ci spać spokojnie. Dodatkowo, w każdym magazynie samoobsługowym panują optymalne warunki do magazynowania, nie musisz zatem obawiać się szkodliwego wpływu wilgoci czy skrajnych wartości temperatur.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Warszawie

Planujesz remont mieszkania, ale nie masz co zrobić z częścią swoich rzeczy? Przenoszenie mebli z miejsca na miejsce nie tylko wydłuża sam proces remontu, ale dodatkowo zwiększa szansę na ich uszkodzenie. Aby nie ryzykować zniszczeniem swoich rzeczy, a dodatkowo maksymalnie usprawnić proces remontu, możesz zdecydować się na najem pomieszczenia magazynowego w Less Mess Storage. Sprawdzi się ono również do przechowywania cennych przedmiotów, w sytuacji, kiedy wpuszczasz do swojego mieszkania fachowców i zostawiasz ich bez nadzoru, a także w czasie przeprowadzki, kiedy czas najmu poprzedniego lokum się kończy, a nowe mieszkanie nie jest jeszcze gotowe do wprowadzenia. Less Mess Storage to firma magazynowa, która będzie świetnym wyborem zarówno w przypadku najmu krótko-, jak również długoterminowego. 

Elastyczna umowa, którą możesz podpisać na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia, to niewątpliwy atut Less Mess Storage. Dodatkowo – w zależności od tego jak dużo rzeczy potrzebujesz przechować w magazynie na wynajem – możesz zdecydować się na lokal o odpowiedniej dla siebie wielkości. Dostępne są zarówno bardzo małe mini magazyny, jak również większe lokale.