• 14 lipca 2024 06:41

Zadbaj o Zdrowie z Fundacją “Z sercem do Pacjenta”

25 stycznia (czwartek) 2024 r., o godz. 10, w Pile odbędzie się Wielkopolski Klub Pacjenta, zorganizowany przez Fundację “Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland. Organizowany przez Fundację “Z sercem do Pacjenta” Wielkopolski Klub Pacjenta, to nie tylko okazja do spotkania z ekspertami. To przede wszystkim czas na zadbanie o swoje zdrowie i sprawdzenie jego ogólnej kondycji.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Spotkanie będzie okazją do wysłuchania prelekcji cenionych ekspertów z dziedziny medycyny i zdrowego stylu życia, w tym:

• Prof. dr hab. Jacek Kubica, który przedstawi program KOS-zawał i szansę na powrót do zdrowia.

• Dr Michał Lesiak, udzielający cennych wskazówek dotyczących zapobiegania chorobom serca.

Ponadto w spotkaniu weźmie udział także Edyta Dawiskiba ze Stowarzyszenia Slow Jogging Polska, wprowadzająca nas w świat Japońskiego sposobu na długowieczność oraz Izabela Bednarek, która opowie, jak dbać o siebie każdego dnia z wykorzystaniem świadczeń NFZ.

Sprawdzisz stan swojego zdrowia

Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z różnorodnych badań, takich jak EKG personalne, pomiar poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia oraz dotlenienia organizmu. Dodatkowo, odbędą się warsztaty slow joggingu organizowane przez Slow Jogging Polska oraz nauka pierwszej pomocy przy zawale przez Malta Służba Medyczna oddział Tarnówka z siedzibą w Złotowie. Stoiska NFZ ds. profilaktyki, Fundacja OmeaLife, samobadanie piersi, strefa samobadania Fundacja eZdrowie i wiele innych atrakcji także będzie dostępnych.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji już dziś poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/e/s3NpGgS5TW.

Proces rejestracji jest niezwykle prosty, nie wymaga żadnych podpisów ani dokumentów.
Spotkanie odbędzie się 25 stycznia 2024 r. o godzinie 10:00 w Centrum Integracji Społeczno-Kulturalno-Naukowej “ISKRA” przy ul. Kilińskiego 14 w Mieście Piła. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie oraz zdrowie swoich bliskich.

Wielkopolski Klub Pacjenta w Mieście Piła cieszy się patronatem honorowym Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia, a także Eligiusza Komarowskiego, Starosty Powiatowego w Pile. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Głos Seniora.