• 7 grudnia 2022

INAUGURACJA PROGRAMU GMINA PRZYJAZNA SENIOROM – OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA W GMINIE DĘBNO

Uroczysta inauguracja odbyła się 15 października z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora w Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie

Ambasador Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora dr Marek Pilch przekazał na ręce wójta Wiesława Kozłowskiego certyfikat dla Gminy Dębno jako Gmina Przyjazna Seniorom. Wójt otrzymał także certyfikat dla Gminy Dębno jako partnera kampanii „Bezpieczny Senior – Stop manipulacji, nie daj się oszukać” – Stop Manipulacji – nie daj się oszukać.

Lokalne firmy i instytucje, które zaczęły honorować Ogólnopolska Karta Seniora otrzymały certyfikat Firmy Przyjaznej Seniorom. Przystąpienie lokalnych firm do Programu oznacza możliwość wykorzystania serii zniżek przygotowanych specjalnie dla seniorów posiadających Ogólnopolska Karta Seniora!

Certyfikaty otrzymały następujce firmy:

  • Kubala Krzysztof – Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
  • Mechanika pojazdowa – diagnostyka – pomoc drogowa- Kazimierz Kumorek

W czasie inauguracji wręczono także pierwsze Ogólnopolska Karta Seniora mieszkańcom Gminy Dębno. Była też możliwość złożenia wniosku o kartę.

W programie uroczystości nie zabrakło występów artystycznych. Klub Seniora z Dębna i Sufczyna przygotował recytację utworów poetyckich i repertuar wokalny. Następnie wystąpił Kabaret z Łoniowej. Pojawił się także zespół muzyczny, który zaprosił gości do wspólnej zabawy tanecznej.

Serdecznie gratulujemy przystąpienia do naszego programu i mamy nadzieję na owocną współpracę!

Skip to content