• 7 grudnia 2022

Seniorzy z Leśnego Domu Seniora w Piastowie bawili się na „Magicznej dyskotece”

W zabawie poza pensjonariuszami Leśnego Domu Seniora wzięli udział seniorzy z Dziennego Domu Pobytu, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego  Wieku w Gąsawie oraz ze Stowarzyszenia Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rogowie.

Przewodnicząca Kujawsko-Pomorskiej Delegatury Obywatelskiego Parlamentu Seniorów, Bożena Sałacińska, w krótkim wprowadzeniu poinformowała słuchaczy o ruchu senioralnym w regionie. Następnie już jako AMBASADORKA GŁOSU SENIORA i zarazem przewodnicząca Rady Słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy, który jest naszym partnerem – wręczyła wszystkim seniorom dwa ostatnie wydania tego poczytnego wydawnictwa.

Placówka w PIASTOWIE w ramach: O g ó l n o p o l s k i e j   K a r t y   S e n i o r a udziela 10% zniżki na zakup zabiegów rehabilitacyjnych. Udziela również 10% zniżki na zabiegi SPA oraz usługi świadczone przez LDS podczas turnusów wypoczynkowych i relaksacyjnych.

Ambasadorka GŁOSU SENIORA , Bożena Sałacińska, wręcza najnowsze numery wydawnictwa pensjonariuszom Leśnego Domu Seniora w Piastowie koło Żnina.
Grupa pensjonariuszy Leśnego Domu Seniora cieszy się z otrzymania najnowszych numerów GŁOSU SENIORA.
Pensjonariuszka LDS, Stanisława Szymańsk,a, w trakcie lektury najnowszego wydania GŁOSU SENIORA.

Prezes-LDS, Krzysztof-Pazdan, demonstruje certyfikat Ogolnopolskiej Karty-Seniora.

Warto dodać, że Leśny Dom Seniora otrzymał tytuł HIT ROKU 2021 w kategorii Usługa Roku. Placówka została wyróżniona za najwyższy standard rehabilitacji i wypoczynku osób niepełnosprawnych. Na szczególne uznanie kapituły zasłużył przede wszystkim wysokim poziomem opieki nad osobami przewlekłe chorymi. Na sukces złożyły się głównie kompetencje personelu oraz najnowocześniejszy, innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny. Oprócz skutecznej rehabilitacji Leśny Dom Seniora zapewnia swoim podopiecznym komfortowe warunki pobytu oraz pełną serdeczności atmosferę.

Po części oficjalnej na scenie amfiteatru pojawił się iluzjonista Amon, czyli Arkadiusz Wiatrowski. Iluzjonista przez ponad godzinę „czarował” ze sceny. Każda magiczna scenka była nagradzana gromkimi brawami.

Swoją przygodę z magią rozpocząłem bardzo wcześnie, bo już w dzieciństwie. Pamiętam, że jako kilkuletni chłopiec „czarowałem” kredki z rękawa. Gdy dorastałem, moje zainteresowania nie minęły, co więcej, zaczęły stopniowo przemieniać się w prawdziwą pasję, która trwa i rozwija się do dziś. Przyznaję szczerze: nie wyobrażam sobie, abym mógł zajmować się czymś innym niż iluzją. Mam poczucie, że prowadzi mnie przez całe moje życie i sprawia, że jest ono tak barwne i pasjonujące. – mówi o swojej pasji Arkadiusz Wiatrowski.

Po występach magika i słodkim poczęstunku odbył się konkurs KARAOKE. Po nim seniorzy ruszyli w tany. Aż miło było popatrzyć jak na parkiecie znikały wszystkie dolegliwości i choroby. – wspomina manager LDS,  Martyna Rymer.

Relację z wydarzenia zawdzięczamy naszemu Ambasadorowi Miłoszowi Sałacińskiemu.

Kolejne numery GŁOSU SENIORA trafiły w ręce wdzięcznych czytelników.
AMFITEATR Leśnego Domu Seniora wyepłniony był po brzegi reprezentantami Trzeciego Wieku.
Na scenie AMFITEATRU iluzjonista Arkadiusz Wiatrowski i manager LDS , Martyna Rymer.
Manager Leśnego Domu Seniora, Martyna Rymer i AMBASADORKA GŁOSU SENIORA, Bożena Sałacińska.
Jedna ze sztuczek iluzjonisty AMONA. Pani Beata strzela z COLTA do talii kart.
Latający Stolik – kolejna sztuczka iluzjonisy AMONA.

LEŚNY DOM SENIORA

 LEŚNY DOM SENIORA oferuje:

  • pobyty długoterminowe (stałe)
  • pobyty krótkoterminowe pomagające w powrocie do zdrowia i samodzielności
  • turnusy rehabilitacyjne

LEŚNY DOM SENIORA zapewnia:

  • profesjonalną opiekę pielęgniarską i medyczną
  • innowacyjną rehabilitację
  • ciekawe zajęcia terapeutyczne
  • rozrywkę
  • całodzienne wyżywienie
  • komfortowe pokoje z łazienkami, balkonem i mini aneksem kuchennym

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie: https://lesnydomseniora.pl/

Skip to content