• 25 lipca 2024 03:16

Konkurs dla seniorów “Wspomnienia z dawnej pracy”

mar 18, 2022

Sprzęty biurowe, maszyny rolnicze a także inne wyposażenie stanowisk pracy na przestrzeni lat znacznie się zmieniały. Aplikuj.pl organizuje konkurs dla osób, które mają w swoich rodzinnych albumach fotografie przedstawiające ich zawodowe życie w latach młodości. Jeżeli jesteś osobą po 50 roku życia lub bliskim takiej osoby, który może pochwalić się ciekawymi zdjęciami, dowiedz się więcej o tym projekcie.

Konkurs “Wspomnienia z dawnej pracy” jest akcją mającą na celu przypomnienie dawnych zajęć zawodowych Polaków. Chcemy zobaczyć, jak pracowali Ci, którzy dziś są seniorami. Do konkursu zgłosić można maksymalnie trzy zdjęcia, wysyłając je w formie skanów przez formularz zgłoszeniowy, dostępny na: https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie.

Zgłoszenia może dokonać właściciel zdjęć lub upoważniona osoba w jego imieniu. Na Wasze zdjęcia czekamy do 30 marca 2022 roku.

Konkurs przeprowadzany jest w całości przez Internet z dbałością o Wasze bezpieczeństwo. Do wygrania atrakcyjne nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów.  

Szczegóły i pełny regulamin projektu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia.