• 7 grudnia 2022

„Hulakula”- odkryj, poznaj, przeżyj…

mar 14, 2022

Rozrywkowe Centrum Miasta „Hulakula” to niezwykła przestrzeń, która oferuję niezliczoną moc atrakcji. Znajdziemy tutaj wszystko z kategorii „rozrywka”- kręgielnie, parkiet taneczny, koncerty, czy też strefę zabawy dla dzieci. A to nie wszystkie atrakcje, które oferuje nam to miejsce…

„Hulakula” to centrum rekreacyjne o jednej z największych powierzchni w Warszawie. Znajdziecie je warszawskiej Pradze Północ, a dokładniej na ulicy Jagiellońskiej 82 B. Centrum oferuje wiele możliwości- atrakcje dla klienta indywidualnego oraz biznesowego. Organizuje również kompleksową obsługę przy rozmaitych wydarzeniach i eventach. Zawsze wyraża możliwość aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To miejsce świetnie sprawdzi się przy organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, czy konferencji prasowej. Obejmuje także atrakcje dla dzieci, szkolenia, prezentację produktu czy imprezy integracyjne- nawet dla 3 tysięcy osób. Ponad to jest to idealna przestrzeń na rodzinny obiad, huczne urodziny lub piwo w gronie przyjaciół. W Rozrywkowym Centrum Miasta „Hulakula” znajdziecie zaplecze techniczne na wysokim, nowoczesnym poziomie. Są to między innymi  multimedia, oświetlenie, nagłośnienie. Wszystkie te sprzęty spełniają najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferują zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

            Rozrywkowe Centrum Miasta „Hulakula” to wyjątkowe miejsce o ogromnej powierzchni i z masą atrakcji. Znajdziesz tu aż 28 torów bilardowych- profesjonalnych i nowoczesnych, zapewniających przyjemność i komfort gry – zarówno amatorskiej, jak podczas profesjonalnych turniejów. Odnajdziesz wśród nich również tory specjalnie dostosowane dla dzieci, aby w zabawie mogła uczestniczyć cała rodzina. Do dyspozycji jest również wypożyczalnia butów do kręgli, bo komfort to podstawa każdego sportu. Kręgielnia w „Hulakula” jest czynna cały tydzień- 7 dni w tygodniu, do późnych godzin wieczornych, aby każdy miał szansę przyjść w optymalnych dla siebie godzinach, czy dniach. Jeśli lubisz grać w bilard- to świetnie trafiłeś. W „Hulakula” ulokowanych jest 8 stołów bilardowych LEO Black King, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Nie ma znaczenia czy grasz zawodowo, czy tylko amatorsko. Podstawą jest dobra zabawa. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności- przyjdź na jeden z turniejów w klubie bilardowym. Profesjonalne turnieje są organizowane regularnie i cały czas czekają na kolejnych uczestników. To jednak nie wszystkie atrakcje tego miejsca. W „Hulakula” czekają również klasyczne automaty, z którymi przeniesiesz się do świata gamingu.  Poznaj oldschoolowe flippery, graj godzinami i zbieraj żetony, a tickety wymieniaj na atrakcyjne nagrody. Wszystkie atrakcje można zarezerwować telefonicznie lun online.

            „Hulakula” to nie tylko miejsce szeroko pojętej rozrywki dla dorosłych. Odkryjemy tu wiele atrakcji dla naszych najmłodszych. Pierwszą z nich jest „HulaPark”- czyli wewnętrzy plac zabaw dla dzieci. Dzięki niemu dzieci przeniosą się do magicznego świata zabawy, kreatywności i beztroski. Jest podzielony na trzy strefy wiekowe, aby dziecko w każdym wieku znalazło coś dla siebie. Pierwsza część parku jest dostosowana do potrzeb maluszków w wieku od 1 do 2 lat. Dzieci będą miały możliwość skorzystania z szerokiej gamy klocków, gier zręcznościowych oraz kreatywnych zabawek- co pobudzi ich wyobraźnie i odkryje w nich talenty. W drugiej strefie wspaniale odnajdą się maluchy z  kategorii wiekowej od 3 do 5 lat. Odkryją ogromny plac zabaw, na którym znajdą statek piratów, tajemniczy labirynt, czy też bajkową wyspę. Nie zabraknie tam również, uwielbianego przez dzieci- basenu z piłeczkami. Ostatnia ze stref to kraina dla dzieci między 6 a 12 rokiem życia. Obecność rakiet i latających spodków przeniesie jej gości do kosmicznej galaktyki, a czteropoziomowy labirynt pochłonie w kreatywnej zabawie. Na terenie „Hulakula” ulokowany jest też zewnętrzy plac zabaw, który cieszy najmłodszych w sezonie letnim. Wszystkie atrakcje w obiekcie są dostoswane do użytkowania przez dzieci, więc zabawie nie ma końca. Tu każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

            Mówiąc o „Hulakula” nie możemy pominąć bogatej oferty gastronomicznej. Zróżnicowane menu pozwoli każdemu z gości znaleźć odpowiednie dla siebie przekąski, obiady lub słodkości. Restauracja codziennie serwuję lunch w atrakcyjnej cenie, składający się z zupy, drugiego dania i deseru. To idealne rozwiązanie dla osób korzystających ze sportowych atrakcji, jak i przychodzących tylko na niedzielny rodzinny obiad. „Hulakula” dysponuję również ogromnym barem, który bez problemu pomieści wszystkich spragnionych gości. Oprócz wody i napojów bezalkoholowych, znajdziemy tu szeroką kartę drinków. Propozycję alkoholi z całego świata spełniają wymagania nawet największych koneserów.

            Odchodząc już od bogatego zaplecza multimedialno-eventowego, odbywa się tu wiele cyklicznych wydarzeń. W każdy poniedziałek możemy przenieść się do świata seniorów, uczestnicząc w wieczorku zapoznawczym, a później w charyzmatycznej prywatce. Wtorki pojawiają się tu pod hasłem „Sportowe”, co oznacza niższe ceny takich atrakcji jak: bilard, kręgle, karaoke. „Studencka środa” to kolejne cykliczne wydarzenie, które oferuję „Hulakula”. Tego dnia za okazaniem legitymacji studenckiej czekają atrakcyjne zniżki. Czwarty dzień tygodnia upływa w klimacie „Owocowych Czwartków”. Kuchnia serwuję wtedy promocyjne różności z wykorzystaniem owoców, a bar zachęca klientów do kupowania owocowych drinków w niższej cenie. Piątek i sobota to dni, w których króluję „Hula Dance Show”. W tych dniach możemy zobaczyć pokazy taneczne, posłuchać DJ-a, napić się kolorowego drinka, czy też po prostu dobrze zjeść. „ Rodzinne Niedziele” wieńczą cały tydzień pełen wrażeń. Ten dzień możecie spędzić w rodzinnym gronie, ale z mocą atrakcji. Na najmłodszych czeka wewnętrzny plac zabaw, podzielony na trzy strefy wiekowe, aby zapewnić dzieciom jak największą swobodę. Ponad to tego dnia można skorzystać z szerokiej oferty m.in. kręgielni, bilardu lub piłkarzyków. A dla smakoszy polecamy tego dnia bogatą ofertę gastronomiczną.

            „Hulakula”  dostarcza wiele emocji. Od sportowych- kręgle, piłkarzyki, bilard, przez zabawę dla dzieci, aż do imprezowych doznań.  Wszystkie opisane tu atrakcję smakują i wyglądają lepiej na żywo. Odwiedź „Hulakula” na warszawskiej Pradze Północ. Rozegraj partyjkę bilardu, zagraj w kręgle, zjedz obiad, napij się drinka i  sam oceń jak Ci się tu podoba. Może „Hulakula”  odkryję przed Tobą swoje tajemnice?

Skip to content