• 25 stycznia 2022

INSTYTUT PODOLOGICZNY – Piotr Bielawski

gru 16, 2021
LOGO INSTYTUT PODOLOGICZNY PIOTR BIELAWSKI

Od 2012 roku podolog Piotr Bielawski zarządza Instytutem Podologicznym z siedzibą w Warszawie, oddziałami w Rzeszowie i Przemyślu, współpracując z zespołem ekspertów.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wyróżnia nas zaangażowanie w rozwój podologii, najwyższe standardy pracy oraz działania prospołeczne w zakresie szerzenia wiedzy na temat profilaktyki chorób stóp. Otrzymaliśmy wyróżnienie za usługę aplikacji klamry na wrastające paznokcie oraz liczne nagrody, wyróżnienia, podziękowania od Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Stowarzyszeń zrzeszających diabetyków, amazonki… Posiadamy rozległą wiedzę, którą chętnie dzielimy się i przekazujemy.

W trosce o bezpieczeństwo klientów nasze gabinety zabezpieczają lampy wirusobójcze i bakteriobójcze, urządzenia filtrujące powietrze, używamy najwyższej jakości sprzętu z systemem ssącym (unity podologiczne).

Oferujemy konsultacje w zakresie: deformacji stóp i palców (opadanie stopy, koślawość zewnętrzna i wewnętrzna, ostroga piętowa, palce młoteczkowate, krogulcze, paluch sztywny, paluch koślawy), problemów skórnych w obrębie stóp (odciski, modzele, blizny pooperacyjne, maceracje, grzybica, pękające pięty, nadpotliwość, suchość skóry), paznokci (wrastających i wkręcających się, zgrubiałych, bolesnych, pękających, łyżeczkowatych, łuszczycowych, grzybiczych), analizy i diagnostyki podologicznej pacjentów z grupy ryzyka (diabetyków, po i w trakcie chemioterapii, powylewowych, z zaburzeniami metabolizmu, palaczy, z insulinoopornością, z chorobami układu krążenia, reumatoidalnym zapaleniem stawów).

Zaopatrujemy obolałe stopy seniora w indywidualne wkładki prozdrowotne, ortozy i odciążenia. Na życzenie wykonujemy także usługi mobilne w domu seniora.

Na hasło: Senior 2022 zapisz się na bezpłatną konsultację podologiczną.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na naszej stronie internetowej www.instytutpodologiczny.pl lub zadzwoń i powiedz, w którym gabinecie chciałbyś skorzystać z usługi.

Telefon kontaktowy: 792 332 192

Skip to content