• 18 lipca 2024 01:31

PIERWSZE W POLSCE TARGI HYBRYDOWE!

lis 30, 2021
targi China Homelife plakat

Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora jako patronat medialny wydarzenia serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców do wzięcia udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych – pierwszych w Polsce targach hybrydowych, które odbędą się 1-3 grudnia br. w Ptak Warsaw Expo

Podczas targów polscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z ofert ponad 150 wystawców z Chin i na miejscu obejrzeć ich towary. Natomiast same rozmowy biznesowe z chińskimi wystawcami prowadzone będą online.📲 Przedstawiciele Warszawskiej Izby Gospodarczej będą wspierali przedsiębiorców w rozmowach B2B z chińskimi partnerami gospodarczymi. To idealne miejsce do prowadzenia rozmów bez barier!

Jest to doskonała okazja do pozyskania międzynarodowych kontaktów, poznania nowych, przyszłosciowych perspektyw rozwoju oraz pomysłów na dalszy rozwój swoich produktów i usług!

Rejestracja na wydarzenie pod linkiem: http://glosseniora.szef.co/form…/homelife-machinex-2021.

Dla osób zgłoszonych przez formularz wejściówka na targi i parking jest bezpłatny.

Przez całe targi będzie dostępny partner logistyczny wydarzenia, firma BBA Transport System, która odpowie na wszystkie pytania związane z transportem międzynarodowym.

Serdecznie zapraszamy!