Jak pobudzać do działania – spotkanie z DJ Wiką

Centrum Kultury Podgórza zaprasza na wyjątkowe spotkanie z DJ Wika, które odbędzie się 29 czerwca o godzinie 12.00 w siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13, Kraków). Patronem medialnym spotkania jest Głos Seniora.

Spotkanie z DJ Wiką odbywa się w ramach realizowanej przez Centrum Kultury Podgórza pilotażowej edycji projektu „Krakowski Archipelag Kultury” – Programu Edukacji Kulturowej dla Krakowa. Głównymi celami projektu jest integracja środowiska edukatorów i animatorów kultury, wymiana doświadczeń i dobrych perkatych, a także podnoszenie kompetencji kadr kultury. Szkolenia i spotkania odbywające się  w ramach Krakowskiego Archipelagu Kultury są kierowane do osób działających w obszarze szeroko rozumianej kultury, które w swojej działalności skupiają się na pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z seniorami.

Wirginia Szmit znana jako DJ Wikato rozpoznawalna postać w całej Polsce nie tylko wśród seniorów, ale również wśród młodzieży. Z wykształcenia pedagog, pracowała głównie w szkołach i ośrodkach wychowawczych, obecnie czynna działaczka zaangażowana w sprawy seniorów. Inspiruje, animuje i zrzesza pokolenia. Chętnie rozwija się i uczy od młodszych kolegów sztuki DJing’u. Organizuje parady seniorów. Uczy, jak okiełznać samotność i jak tchnąć w nią radość życia. Uczy wzajemnego szacunku i akceptowania upływu czasu. Swoją energią dzieli się również podczas potańcówek i dyskotek, udowadniając, że nie liczy się wiek, a chęć do działania!

Zgłoszenia

Ze względu na wytyczne sanitarne związane z pandemią COVID-19 liczba dostępnych miejsc dla publiczności będzie ograniczona tak, by umożliwić zachowanie wymaganego dystansu społecznego. Wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu będą zobligowane do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc osobiście w Punkcie Informacyjnym Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13), mailowo info@ckpodgorza.pl, bądź telefonicznie pod numerem 12 656 36 70 wew. 30.