Leśny Dom Seniora

Leśny Dom Seniora to nowy standard życia na emeryturze – w nowoczesnym Ośrodku w otoczeniu lasów i jezior. Bliskość natury daje gwarancję spokojnego wypoczynku i powrotu do zdrowia.

W ofercie posiadamy pobyty długoterminowe, krótkoterminowe oraz turnusy rehabilitacyjne, nie tylko dla seniorów. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską, opiekę medyczną, terapię zajęciową, zabiegi relaksacyjne.

Gwarantujemy skuteczną i profesjonalną rehabilitację z wykorzystaniem sprzętu na miarę XXI wieku.  Zapewniamy szeroką gamę zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, światłolecznictwa, masaży, diagnostykę narządów ruchu i innowacyjne terapie związane przede wszystkim z walką z bólami kręgosłupa.

Dzięki naszej strefie SPA każdy może się zrelaksować w gabinecie terapii słońcem, jacuzzi, grocie solnej, saunie lub zażyć kąpieli w basenie flotacyjnym i poczuć się jak w Morzu Martwym. Posiadamy również salon kosmetyczny oraz fryzjerski.

W Leśnym Domu Seniora powrotowi do zdrowia sprzyjają przygotowywane w naszej kuchni posiłki.

Mieszkańcom zapewniamy także rozrywkę w postaci imprez kulturalnych na terenie Domu oraz wyjazdów do pobliskich atrakcji turystycznych.