Premiera książki pt. „Wbrew pozorom” w oficynie wydawniczej SILVER

Już 26 maja, czyli w Dzień Matki odbędzie się premiera najnowszej książki autorstwa Hanny Bilińskiej-Stecyszyn pt. „Wbrew pozorom” w oficynie wydawniczej SILVER, która jest partnerem w Programie Ogólnopolska Karta Seniora.

Już teraz wszyscy posiadacze Ogólnopolska Karta Seniora mogą skorzystać z 30% zniżki na zakup książek wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej SILVER oficyna wydawnicza – www.silverow.pl.

Aby otrzymać zniżkę, należy w trakcie składania zamówienia wpisać kod rabatowy „OKS” w odpowiednim polu na kod rabatowy.

SILVER oficyna wydawnicza proponuje książki obyczajowe dla dojrzałych i bardzo dojrzałych czytelniczek.

Ich głównymi bohaterkami są kobiety, które dają przykład, jak korzystać z życia i cieszyć się nim na każdym etapie. Autorki SILVERA należą do grona najlepszych polskich pisarek. W swoich historiach dzielą się doświadczeniem, inspirują do działania i sprawiają, że chce się sięgać po kolejne tomy tych życiowych opowieści.

Wszystkie publikacje SILVERA powstają z uwzględnieniem potrzeb dojrzałych czytelniczek – stosujemy w nich DUŻY, WYGODNY DRUK. Są objęte patronatem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Adamowi już w młodości odebrano pierwszą ukochaną. Kiedy wreszcie spotyka swoją drugą połówkę, Stokrotkę, znowu musi zrezygnować z uczucia. Bo spotkali się za późno − Adam jest mężem i ojcem, i kolejny raz w jego życiu zwycięża przyzwoitość. Nie wie, że jego żona związała się z nim, żeby zrobić na złość byłemu chłopakowi.

Brak spełnienia w miłości sprawia, że wiele lat później Eleonora nie potrafi zaakceptować małżeństwa swojego syna. Jej ciągłe przepychanki z synową doprowadzają młodych do ściany. Kasia i Marek będą musieli o siebie zawalczyć ze wszystkich sił.

Wbrew pozorom czasem łatwiej jest ukryć swoje prawdziwe uczucia, żyć pokornie, zgadzając się na wszystko, niż wziąć sprawy w swoje ręce. Tylko czy to prowadzi do szczęścia…?

Miłość zawsze znajdzie drogę. U Hanny Bilińskiej-Stecyszyn szukają jej zwyczajni ludzie. Nadzwyczajny jest klimat, w jakim autorka odmalowuje portrety bohaterów – tyle tu ciepła, życzliwości, mądrości. Spokoju, który ocala. Natury, uzdrowicielki wszystkich poturbowanych na życiowych zakrętach. Czegóż więcej nam trzeba w obecnych czasach?

Zuzanna Muszyńska – dziennikarka