Restauracja KOS

Jedyne takie miejsce z 2 bawialniami w jednym lokalu. Restauracja stworzona z myślą o rodzinach i ich dzieciach oraz komforcie pozostałych klientów dzięki podziale przestrzeni na kilka różnych sal. Rodziny spędzą dobry czas w jednej z dwóch Sal Rodzinnych graniczących z bawialniami oraz wyposażonych w telebimy gdzie rodzice mogą obserwować pociechy w trakcie zabawy i w spokoju cieszyć się posiłkiem podczas gdy pozostali klienci zrelaksują się w Sali Kominkowej lub Głównej, które nie graniczą ze strefami rodzinnymi. Sieć delikatesów i restauracji KOS tworzy rodzinną stronę gdańskiej starówki. 

Restauracja KOS – otwarta od 02.06.2021 (przy Piwnej)

KOS na Widelcu

Zawitaj w restauracji w której poczujesz bliskość natury. ‘Kos na Widelcu’ to unikatowe miejsce na mapie gastronomicznej Trójmiasta. Wyróżniają ją unikatowe wnętrze oraz nowoczesna bawialnia, w której nie tylko młodsze i starsze dzieci, ale również ich opiekunowie zatracą się w zabawie. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Rodzice zrelaksują się przy spokojnie spożytym posiłku zerkając okiem na liczne telebimy, gdzie zobaczą swe pociechy baraszkujące w bawialni. Grupy przyjaciół i klienci biznesowi kameralnie i swobodnie spędzą czas, dzięki wydzielonym strefom. Sprawdź nas! Zapraszamy 😀

KOS na Widelcu – otwarty od 26.05.2021

Bar Familijny KOS

Zjesz u nas pełnowartościowy posiłek z dań kuchni polskiej. Jeśli jesteś osobą zabieganą, chcesz zjeść i szybko wracać do swych spraw to zapraszamy. A może wolisz delektować się posiłkiem – czeka na Ciebie sekcja kanapowa 😀 Nie zapomnieliśmy też o rodzinach z dziećmi, na które czeka kącik malucha. Doceniając fundament naszej społeczności Seniorów przygotowaliśmy dla nich specjalne zniżki. Oferta śniadaniowa z opcją 'jesz ile zmieścisz na jeden talerz’ już za 14,90 z w tym kawa/herbata. Skomponuj 'własne danie’ z dużego wyboru potraw już za 23,90 zł. Przekonaj się sam. Zapraszamy.

Bar Familijny KOS – otwarty od 15.05.2021

Delikatesy KOS Kontynentalne

Wyobraź sobie miejsce które łączy w sobie twoją ulubioną piekarnię, kawiarnię ze świeżo parzoną, pyszną kawą, ukochany warzywniak, sklep mięsny z wyrobami od lokalnych dostawców oraz miejsce gdzie zaopatrzysz się w produkty spożywcze a wisienką na torcie są zupy jak u mamy i dania obiadowe take away do których dobierzesz specjalnie wyselekcjonowane wina najlepszej jakości i w korzystnej cenie a wszystko to w jednym miejscu – Delikatesy KOS Kontynentalne przy ul. Szerokiej. Przyjdź i przekonaj się sam. Zapraszamy!

Delikatesy KOS Kontynentalne – otwarcie w połowie czerwca ( dokładna data będzie aktualizowana na bieżąco )

Delikatesy KOS Gdańskie

Najlepiej zaopatrzony sklep wielobranżowy na gdańskiej starówce. Kupisz u nas praktycznie wszystko, czego Ci potrzeba: napoje (w tym alkohol), pieczywo, mrożonki, nabiał, mięso i wędliny od lokalnych dostawców, zawsze świeże owoce i warzywa, słodycze, przekąski, prasę, chemię. Przyświeca nam misja współpracy lokalnej stąd większość naszych produktów to regionalne wyroby – prosto od producentów. Naszą specjalnością są markowe produkty KOSa wytwarzane według oryginalnych receptur.

Zapraszamy!

Delikatesy KOS Gdańskie – otwarte cały czas