MPTech – oficjalny sklep z telefonami i smartfonami myPhone

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_0869-1024x768.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie myphone_131120.png

Każdy senior powinien mieć telefon komórkowy. Daje on poczucie bezpieczeństwa, bo dzięki niemu można rozmawiać zawsze i wszędzie: podczas spaceru, zakupów czy prac w ogródku. To w komórce z łatwością zapiszemy wszystkie kontakty bliskich i będziemy mieć je zawsze przy sobie. W końcu – komórka jest wygodna, niedroga i łatwa w obsłudze. A jak komórka dla seniora to tylko @myPhone.


Cieszymy się, że ta polska marka, która znana jest z telefonów dedykowanych seniorom dołączyła do programu OK. Senior.


Teraz wszyscy posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora, którzy zgłoszą się do nas, mogą liczyć na zakup sprawdzonego telefonu myPhone w promocyjnej cenie. Bądź w kontakcie – to takie proste.

Bezpieczny, łatwy w obsłudze… jedyny taki telefon dla seniora

Warto mieć telefon komórkowy. Odpowiednio wybrany zapewnia bezpieczeństwo i stały kontakt z bliskimi. Może też być źródłem rozrywki oferując dostęp do radia, zdjęć i innych możliwości. Radzimy po jaki model sięgnąć i czym kierować się przy jego wyborze.

Według wyników badań naukowców jednej z amerykańskich uczelni, przyswojenie nowych technologii przez seniorów daje im satysfakcję i większe poczucie bliskości z innymi. Tym bardziej jeżeli chodzi o telefony i technologie, które zapewniają przecież stały kontakt ze znajomymi i pozwalają wezwać pomoc, jeśli jest to potrzebne. Chociażby z tego względu każdy senior powinien mieć komórkę.

Telefon niejedno ma imię

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, a wśród nich tradycyjne telefony komórkowe umożliwiające głównie dzwonienie i wysyłanie SMS-ów. Ich największą przewagą jest niezawodność i to, że swoją konstrukcją przypominają te rozwiązania, które senior już właściwie dobrze zna.

Poniżej przedstawiamy najwygodniejsze modele komórek dla seniora:

Telefon 2w1 – ze stacją ładującą

Tradycjonaliści, którzy ponad wszystko cenią wygodę i stabilność sięgają po aparat łączący funkcję telefonu stacjonarnego i komórkowego, który można zabrać ze sobą przy wyjściu z domu. Chodzi o telefon komórkowy ze stacją ładującą. W domu podłącza się go do stacji ładującej, dzięki czemu pracuje dłużej i nigdzie się nie zawieruszy. Rekomendowane przez nas modele to myPhone Halo C oraz myPhone Halo Q, które dodatkowo wyposażone są w: fotokontakty, duże klawisze i przycisk SOS.

Praktyczna klapka

Telefony klasyczne z klapką są niczym puderniczka – eleganckie i łatwe w obsłudze. Są lekkie i zgrabne, a przy tym mają duży, wyraźny ekran i klawiaturę. Ponadto klapka chroni wyświetlacz, a dzięki niej nie ma ryzyka, że telefon trzymany w kieszeni czy torebce przypadkowo do kogoś zadzwoni. Klapka ułatwia też obsługę urządzenia. Wystarczy ją otworzyć by rozpocząć połączenie i zamknąć, by je zakończyć. Polecane przez nas modele to: myPhone Rumba 2 i myPhone Twist 2. Co ciekawe, one też oferują stację ładującą, wygodną klawiaturę i przycisk SOS.

Wszechstronne smartfony

Na rynku są dostępne także smartfony z dotykowymi ekranami oferujące swobodne korzystanie z internetu, bankowości mobilnej oraz dające możliwość oglądania filmów, czy robienia zakupów w sieci. I takie też znajdują się w ofercie marki myPhone. Seniorzy jednak często obawiają się smartfona z powodu ogromu jego możliwości, choć zupełnie niepotrzebnie.

Telefon z funkcjami smartfona

Z drugiej strony są też telefony komórkowe łączące obie funkcje – zarówno telefonu komórkowego jak i smartfona. Taki telefon jest łatwy w obsłudze dla seniora, bo przypomina telefon, z którego już korzystali. Jednak oferuje funkcje smartfona: dostep do internetu oraz możliwość korzystania z aplikacji, takich jak np. WhatsApp, Google Maps czy YouTube. W praktyce oznacza to, że użytkownik w tradycyjnym urządzeniu zyskuje nowe funkcje – może rozmawiać za darmo przez internet i wysyłac zdjęcia, a także być w kontakcie z bliskimi będącymi za granicą (Whats-App), znaleźć swoją pozycję i drogę do celu (GoogleMaps) czy oglądać wideo na YouTube. Wspomniany telefon to myPhone Up Smart LTE – z czytelnym ekranem 3,2”, dużymi, podświetlanymi klawiszami i aparatem 5Mpx oferującym dobre zdjęcia.

Rozwiązania polskiej marki myPhone zapewniają wysoką jakość połączeń, zasięg, głośne rozmowy i wiele dodatkowych funkcji. A do tego są przystępne cenowo i stanowią dobry wybór dla osób, które cenią sobie tradycyjne, niezawodne i łatwe w obsłudze urządzenia.

Teraz wszyscy posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora, którzy zgłoszą się do nas, mogą liczyć na zakup sprawdzonego telefonu myPhone z dużym rabatem!

Więcej informacji o wspomnianych telefonach znajduje się na https://sklep.mptech.eu/promo/ogolnopolska-karta-seniora.html