Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny „U Pirata” w Łebie

Jesteśmy firmą, w której ważna jest pasja i pozytywne podejście do drugiego człowieka. Cenimy profesjonalizm, życzliwość, gościnność i uśmiech na twarzach.

Nasza załoga to nie tylko pracownicy, ale zespół, który zadba o to, abyście Państwo czuli się u nas jak w domu.

Codzienne troski, problemy sprawiają, że każdy z nas potrzebuje trochę oderwania od rzeczywistości, wypoczynku, relaksu i dobrej zabawy… to właśnie znajdziecie u nas…

„U Pirata” Gościem bywa się pierwszy raz, później wraca się jak do domu dobrych przyjaciół…

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny „ U Pirata” w Łebie to kameralny budynek z 68 miejscami noclegowymi, a naszą dewizą jest uśmiech i gościnność.

Ośrodek położony jest w cichej i spokojnej, zachodniej części Łeby, a mimo to wszędzie od nas jest blisko.

Do plaży 400 metrów, do bram Słowińskiego Parku Narodowego nie więcej niż 2 km, do centrum miasta około 600 metrów i do przystani (na oko Pirata) około 700 metrów, do kanału portowego już tylko 300 metrów, na dworzec PKP i PKS – 511 metrów, a jeśli już będzie brakowało Wam słońca i piasku, polecamy wyprawę na ruchome wydmy – to tylko 6 km – później jest już różnie, jeśli się zgubicie 🙂

Dysponujemy pokojami 2 osobowymi, 3 osobowymi, studiami 4 osobowymi (2-2) oraz 6-8 osobowym (4+4).

Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, TV, Wi-Fi, czajniki, ręczniki, sprzęt plażowy

Studia – jedną łazienkę na dwa pokoje.

Pokoje mieszkalne zlokalizowane są na I i II piętrze. Na parterze jest jadalnia, gdzie urzekną Państwa smaki naszych potraw, dział rehabilitacji, świetlica z piłkarzykami, stołem do tenisa stołowego, biblioteczką i innymi niespodziankami. Na drugim piętrze znajduje się kameralne miejsce spotkań, czyli pokój kawowy z niespodziankami.

Na parterze jest pralka do dyspozycji gości, przy obiekcie bezpłatny parking, miniplac zabaw, ławeczki i dobre miejsce na ploteczki przy dobrej kawie!

W recepcji (za uśmiech) istnieje możliwość wypożyczenia żelazka, suszarki do włosów, łóżeczka dla dziecka, kijków do Nordic Walking.

I co najważniejsze, mamy to czego, nie mają inni – Pirata, który zadba o to, abyście w ramach naszego programu doskonale się bawili, zwiedzili i poznali ciekawe miejsca, byli zaskakiwani śmiesznymi konkursami, wymienili magiczne krówki na inne nagrody i wiedzieli już wyjeżdżając do domu, że wrócicie do nas za rok…

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Łebski Tydzień – tygodniowe pobyty z zabiegami i atrakcyjnym programem
  • Turnusy Rehabilitacyjne
  • Turnusy Wczasowe
  • Oferty Świąteczne ( Wielkanoc, Boże Narodzenie, Sylwester)
  • Oferty Weekendowe
  • Specjalne oferty dla grup

Rezerwacja miejsc – zapytania

  • tel. 662 665 005 (rezerwacje) tel.  692 832 004 (recepcja)
  • e-mail : upirata.leba@gmail.com   www.upirata.eu
  • Nasz adres: ul. Turystyczna 5D  84-360 Łeba