Konkurs fotograficzny dla Seniorów z gminy Kolbudy

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Kolbudy w wieku 60 lat i więcej do udziału w I edycji Konkursu Fotograficznego „Na gałązce usiadł ptak” pod patronatem medialnym ogólnopolskiego magazynu Głos Seniora.

Celem konkursu jest zachęcenie do jeszcze baczniejszej obserwacji otaczającego nas świata oraz zachwycania się pięknem natury i życia ptaków, jak również aktywizacja społeczna Seniorów.

W terminie od 26 stycznia do 8 lutego 2021r. można przesyłać zdjęcia prezentujące ciekawe, intrygujące i niezwykłe spotkania z ptakami obecnymi w otoczeniu człowieka w okresie jesienno-zimowym, korzystającymi z dokarmiania w karmnikach w pobliżu domostw i w obrębie osiedli ludzkich.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 2 zdjęcia w formacie .jpg na adres seniorzy@kolbudy.pl Należy pamiętać o załączeniu formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia.

Prosimy młodszych mieszkańców naszej gminy, aby jeżeli będzie potrzebna Seniorom pomoc w przesyłaniu zdjęć na konkurs, udzielali wsparcia i rady w ramach międzypokoleniowej współpracy oraz wymiany kompetencji cyfrowych.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu w załączonym poniżej Regulaminie, który należy przeczytać przed przystąpieniem do naszej zabawy.

Partnerami konkursu są:

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, sekcja Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych,
  • Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!