Dieta dorosłego człowieka

Książka „Dieta dorosłego człowieka” to pięknie wydana książka autorstwa Marzeny Żurek na temat zdrowego odżywiania z kolorowymi ilustracjami. Zawiera mnóstwo praktycznych wskazówek przedstawionych w jasny i obrazowy sposób. Książka jest adresowana do czytelnika 50+ i seniorów, jednak przedstawione w niej zalecenia są na tyle uniwersalne, że całe rodziny mogą czerpać z niej pełnymi garściami! Publikacja jest objęta patronatem medialnym przez magazyn Ogólnopolski Głos Seniora. Dowiesz się z niej m.in.:

Na co zwracać uwagę podczas zakupów i komponowania posiłków?

Jak przyrządzać smaczne i niskokaloryczne desery?

Czym są zdrowe zamienniki i czemu warto z nich korzystać?

Czym są doskonałe i niekorzystne połączenia żywieniowe?

Ile posiłków należy jeść i dlaczego nie powinno się omijać żadnego z nich?

Czemu warzywa można jeść bez ograniczeń, a spożycie owoców należy kontrolować?

Jak poprawić jakość snu?

Jaki wysiłek fizyczny jest najlepszy?

… i o wiele, wiele więcej, bo to tylko kilka z poruszanych tematów. Ponadto, w książce znalazło się prawie 30 smakowitych przepisów na każdą porę dnia! To prawdziwa uczta dla podniebienia!

Dlaczego warto mieć tę książkę?

UNIWERSALNE TREŚCI

Zbiór elastycznych zaleceń żywieniowych przedstawionych w prosty i zrozumiały sposób wraz ze szczegółowymi przykładami. Komponowanie pełnowartościowych posiłków jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

INSPIRACJE KULINARNE

Przepisy na szybkie, proste i smaczne potrawy, stworzone na bazie łatwo dostępnych oraz przystępnych cenowo produktów. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

BOGATA SZATA GRAFICZNA

Ciekawa grafika, wyróżnienie ciekawostek i najważniejszych wiadomości sprawią, że z łatwością zapamiętasz przedstawione treści i wykorzystasz je w praktyce

Książka dostępna www.dietadoroslego.pl.