Wyniki Jesiennego Festiwalu Sportu i Zdrowia

W marszach dla zdrowia, dog-trekkingu i nordic-walkingu uczestniczyło ponad 130 osób. Wśród uczestników nie zabrakło dzieci, młodzieży, dorosłych i nawet niepełnosprawnych ruchowo.

Wyniki Marszu Tafisa z dnia 1 października 2020

I miejsce (Nordic-Walking) – drużyna z ZS 2 w Miechowie
Wyróżnienia- Teresa Michalska, Krystyna Ćwiklińska i Anna Kramarz (wyróżnienie na piękne stroje jesienne)
I miejsce strój jesienny Mariusz Franczyk WTZ Miechów
I miejsce (najliczniejsza ekipa) – LO Miechów
I miejsce (najwytrwalszy piechur) – Magdalena Nieduziak 

Wyniki dog-trekkingu z dnia 3 października 2020


Nagrody główne
1. 4-osobowa rodzina państwa Brzozowskich, właścicieli Motylarni w Czaplach
2. Magdalena Chwastek- najatrakcyjniejszy strój jesienny
3. Magdalena Nieduziak – zwycięzca dog-trekkingu 

Nagrody główne ufundowała firma VET-SHOP z Krakowa , salon kosmetyczny SI BELLA ufundował piękne damskie korale. Karmy dla psów ufundowały firmy A-Kita, VET-SHOP i Vetrix. CKiS w Miechowie ufundowało wejścia na basen, grotę solną i kręgle. Cenne nagrody książkowe ufundował Głos Seniora.

Imprezy towarzyszące

Atrakcją dog-trekkingu okazał się pokaz tresury psów w wykonaniu mistrzyni Pani Judyty Latos. Właścicielka motylarni z Czapel na oczach kibiców i uczestników wypuściła kilkanaście motyli. Oprawę muzyczną i nagłośnienie festiwalu zapewniło CkiS w Miechowie. Wśród sponsorów imprez wyróżniła się firma Fantic z Głogoczowa w osobie właściciela Sebastiana Górszczyka. Urząd Gminy i Miasta zafundował wyśmienity bigos przygotowany przez firmy „ELPA” i „zKURczyByk”. Firma pani Karoliny i Łukasza Kubik „Owocowa Kraina” obdarowała uczestników  gruszkami i jabłkami. Wśród fantów loterii znalazły się smakołyki i gadżety A-Kita Vetrix i VET-SHOP. Wśród sponsorów znalazł się również salon fryzjersko-kosmetyczny Pani Anety Skwary, Firma AVON oraz salon kosmetyczny SI-BELLA. Poradniki prozdrowotne przekazał prezes makroregionu TKKF Stefan Czaplarski. Na uwagę zasługuję fakt zaprojektowania pięknego plakatu okolicznościowego przez Pana Tomasza Dudka właściciela Studia Reklamy My4 . W imieniu własnym sponsorów i organizatorów dziękuję wszystkim za życzliwe wsparcie, uczestnikom za liczny udział w festiwalu. Kolejny festiwal z okazji święta niepodległości w listopadzie. Zapraszam na nordic-walking i dog-trekking.