VANUBA : Kapcie góralskie i pantofle góralskie skórzane

Obuwie domowe VANUBA, to styl życia, który sprawdza się dla każdego. Najwygodniejsze kapcie dla dorosłych i dzieci, różne wzory, kolory i fasony. Wszystkie je łączy jedno – poczucie komfortu, swobody i uzyskanie wewnętrznej harmonii ducha i ciała.

Wiemy, jak robić to dobrze

Za technologią VANUBY stoi 25 lat doświadczenia. Dziś wciąż na południu Polski, kultywujemy wielopokoleniową tradycję rodzinnej firmy, w której liczą się ludzie. Ci, którzy tworzą i ci, którzy te wytwory noszą. Sięgamy po zdrowe, owcze skóry, które zszywamy ręcznie, tworząc ponadczasowe, trwałe, piękne obuwie domowe. Selekcjonujemy materiały, dobieramy komponenty, dopieszczamy najdrobniejsze detale – wszystko po to, aby każdy z naszych produktów – bez wyjątku – był ekskluzywny i ponadczasowy. Własna szwalnia pozwala nam w pełni kontrolować każdy etap produkcji. Przy produktach handmade to kluczowe, aby być uczciwym i pewnym swojej jakości.

Polska firma, polska staranność, polskie serce

Od początku do końca, jesteśmy polską firmą, wykorzystujemy wyłącznie polskie produkty i dbamy o rozwój lokalnego rynku. Wkładamy w swoją pracę 100% polskiego serca, które bije dla was, naszych klientów.

Ale nie musisz wierzyć nam na słowo, wypróbuj i przekonaj się na własnej skórze.

Dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora oferujemy zniżkę 20%.

Nasza strona internetowa : https://vanuba.com