Targi Kielce

Pierwsze Międzynarodowe Targi Seniora już tej jesieni w Targach Kielce!

To największe wydarzenie dedykowane osobom w wieku 60+. W programie wystawy, koncerty, pokazy, konkursy, bezpłatne badania i spotkania z wyjątkowymi gośćmi – to targi, które oferują #więcej!

Wydarzenie odbędzie się 12 października w ośrodku wystawienniczym w Kielcach. Na seniorów czekać będzie moc atrakcji. Spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy z nagrodami, pokaz mody, zajęcia fitness, kurs Nordic Walking i nauka tańca towarzyskiego to tylko zalążek tego co czeka na odwiedzających. Swoją ofertę zaprezentują uzdrowiska i sanatoria, hotele, biura podróży, firmy medyczne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, producenci i dystrybutorzy sprzętu rehabilitacyjnego oraz nowoczesnych systemów opiekuńczo-ratunkowych. Pojawią się także ośrodki kulturalne, przedstawiciele branży kosmetycznej, czy sportowej i odzieżowej. Na Targach nie zabraknie również stosika Głosu Seniora. Ponadto, będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.

Wydarzenie będzie miało charakter międzypokoleniowy, a organizatorzy zapraszają seniorów wraz z całymi rodzinami. W specjalnej strefie dziadkowie i babcie będą mogli wziąć udział w twórczych warsztatach razem ze swoimi wnukami.

Żyjemy dłużej i #chcemywięcej!

Zapraszamy 12 października do Targów Kielce na Międzynarodowe Targi Seniora! Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Głosu Seniora.