Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Rzeszowie 23 września

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Rzeszowie – 23 września

Z wielką radością zapraszamy wszystkich seniorów i przyjaciół osób starszych do celebracji wyjątkowego święta, jakim jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych!

W poniedziałek 23 września b.r. Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyków im. Hanki Żechowskiej oraz Koło Podkarpackie „Podaj Dalej” przygotowały spotkanie, gdzie każdy Senior uczestnik jest Gościem Honorowym! W godzinach 12:15 – 15:30 w Siedzibie Rzeszowskiego Centrum Wolontariatu 50+ w Urzędzie Miejskim w Rzeszowie przy ul. Rynek 7 w miłej atmosferze przy herbatce i ciasteczku posłuchamy prelekcji: Świadomy i bezpieczny senior w banku, porozmawiamy o tym, gdzie znaleźć zdrowie po sześćdziesiątce oraz dowiemy się, jakie nastąpiły zmiany w leczeniu uzdrowiskowym od 1 lipca 2019.

W czasie wydarzenia będzie możliwość:

  • Założenia/potwierdzenia darmowego profilu zaufanego przez pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie
  • Pan Paweł Kruk – refrakcjonista, technik optyk  bezpłatne wykonania przesiewowe badania wzroku za pomocą refraktometru (potocznie komputerowe badanie wzroku)

Wydarzenie zostało objęte patronatem Głosu Seniora.

Serdecznie zapraszamy, w tym dniu bądź z nami!

Zadanie dofinansowane z budżetu Miasta Rzeszowa