Stylowi Seniorzy Głosu Seniora na VI Paradzie Seniorów

W ubiegłą sobotę, tj. 24 sierpnia w Warszawie odbyła się już VI Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali!” W wydarzeniu uczestniczyli nasi Stylowi Seniorzy!

Parada organizowana przez Fundację Zaczyn rozpoczęła się w samo południe w stolicy. Uczestniczyło w niej kilka tysięcy uśmiechniętych i energicznych seniorów!

Seniorzy podczas pochodu na VI Paradzie Seniorów.

Podczas parady na stoisku Stylowych Seniorów Głosu Seniora od profesjonalistek – seniorki modelki 60+ Hanny Piekarskiej oraz projektantki Agnieszki Wyrwał (Agi Pou), można było uzyskać wskazówki oraz informacje dotyczące aktualnych trendów w modzie 60+.

Ambasadorka Stylowych Seniorów Hanna Piekarska podczas pokazu.

Dzień zwieńczył pokaz mody Stylowych Seniorów prowadzony przez Prezesa Stowarzyszenia Manko i Ogólnopolskiej Karty Seniora – Łukasza Salwarowskiego. Na scenie wystąpili modele i modelki 60+ ubrani pod okiem  Hanny Piekarskiej oraz Agnieszki Wyrwał. 

Modele i modelki 60+ na scenie.
Ambasadorka Stylowych Seniorów Helena Norowicz oraz ambasador zdrowego stylu życia Marek Pilch.

Podczas pokazu pani Wyrwał zaprezentowała swoją nową kolekcję Stylowa Warszawa inspirowaną krajobrazem stolicy.

Cieszymy się z bardzo dużego zainteresowania naszym pokazem Stylowych Seniorów i serdecznie zapraszamy na jego kolejne odsłony. Najbliższy pokaz odbędzie się już 7 września na Południowo Praskich Senioraliach.