Bezpłatne warsztaty w Twojej organizacji seniorskiej

Bezpłatne warsztaty w Twojej organizacji seniorskiej – Kampania „Stop Manipulacji, nie kupuj na prezentacji!”

Stowarzyszenie MANKO ma przyjemność poinformować o możliwości bezpłatnego przeprowadzenia warsztatów dotyczących manipulacji sprzedażowych w organizacjach seniorskich na terenie Miasta Krakowa.

Stowarzyszenie Manko, Polska Unia Seniorów wraz z Fundacją Aktywizacji Seniorów Teraz stworzyły kampanię społeczną „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”, której głównym celem jest opracowanie przestrzeni dla uczciwego handlu z zasadami, upowszechniania wiedzy konsumencko-psychologicznej oraz ostrzeżenia przed manipulacją sprzedażową.

W ramach kampanii pragniemy przeprowadzić warsztaty w ramach, których przeszkoliliśmy już ponad 3500 osób. Głównym założeniem tych spotkań są działania prewencyjne i uświadamiające ryzyko, jakie niesie ze sobą dokonywanie zakupów w warunkach, które nie sprzyjają rozważnemu podjęciu decyzji przez konsumentów.

Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy również udzielą indywidualnych porad i konsultacji uczestnikom spotkań z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa handlowego. Podczas spotkań rozdajemy także materiały informacyjne dot. kampanii oraz prezentujemy spoty telewizyjne i radiowe, które ostrzegają przez manipulacją sprzedażową.

Jak zgłosić się do udziału w warsztatach?

Na zgłoszenia chętnych organizacji seniorskich czekamy do 2 sierpnia. Z uwagi na fakt, iż możemy przeprowadzić tylko 10 warsztatów na terenie Miasta Krakowa, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zainteresowanych prosimy o informację na adres mailowy programOKS@manko.pl bądź pr@manko.pl