Magazyn Nasze Zdrowie Uzdrowiska Konstancin

Magazyn Nasze Zdroje

Magazyn Grupy Uzdrowisk Polskich „Nasze Zdroje” to czasopismo o zdrowiu adresowane do osób, które są zainteresowane zdrowym stylem życia, profilaktyką zdrowotną i rehabilitacją, zabiegami poprawiającymi urodę i sylwetkę oraz doceniają zalety tradycyjnego lecznictwa uzdrowiskowego i aktywnego wypoczynku w miejscowościach uzdrowiskowych, o uznanych walorach klimatycznych i przyrodniczych, z dostępem do naturalnych surowców, takich jak lecznicze solanki czy borowiny. Kwartalnik wydawany jest już drugi rok. Do tej pory ukazało się już 6 numerów.

Czytelnik znajdzie też w Magazynie oferty Grupy Uzdrowisk Polskich, w której skład wchodzą Uzdrowisko Konstancin-Zdrój SA, Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” SA, Uzdrowisko Iwonicz SA oraz Uzdrowisko Kamień Pomorski SA.

Magazyn jest bezpłatny. Dostęp do wszystkich numerów w wersji online mają Państwo również na poniższej stronie:

https://uzdrowisko-konstancin.pl/magazyn-nasze-zdroje/

Najnowszy numer dostępny jest pod adresem:

https://uzdrowisko-naleczow.pl/nasze-zdroje/nr6/#book6/page1

Grupa Uzdrowisk Polskich to partner naszego programu Ogólnopolska Karta Seniora. Mogą Państwo korzystać z atrakcyjnych zniżek, które spółka oferuje posiadaczom Karty. Jest również partnerem naszej kampanii „Stop Manipulacji – nie kupuj na prezentacji” i zobowiązała się do nieudostępniania swoich przestrzeni podmiotom prowadzącym prezentacje sprzedażowe, które niejednokrotnie żerują na seniorach.