Kampania Żyję Świadomie. Konferencja Długowieczność w Zdrowiu - zniżki dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora i harmonogram konferencji na maj

Konferencja „Długowieczność w Zdrowiu” – ZNIŻKI dla posiadaczy OKS i harmonogram spotkań na MAJ

Drodzy Seniorzy!

Z przyjemnością informujemy Państwa o nawiązaniu nowej współpracy!

Od tego momentu Głos Seniora, Program Ogólnopolskiej Karty Seniora oraz Stowarzyszenie Manko i Kampania Żyję Świadomie – realizowana przez Fundacja World Healthy Living Foundation, będą sprawnie podejmować działania, by uczynić świat zdrowszym i bardziej świadomym.

Owocem tej współpracy jest projekt „Długowieczność w zdrowiu” w ramach Kampanii Społecznej ,,Żyję Świadomie”. Jakie możliwości się pod nim kryją?

Po pierwsze – mają Państwo możliwość korzystania z wiedzy Ekspertów z różnych dziedzin w temacie zdrowia, poprawiania samopoczucia i jakości życia. Na spotkaniach z tymi specjalistami powstaje okazja do nawiązania nowych znajomości, bo wszyscy dzielą to samo zainteresowanie – dbanie o siebie i swój organizm.

Posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na wszelkie konferencje organizowane w ramach Kampanii Żyję Świadomie!

Oferujemy możliwość bycia na bieżąco z konferencjami. Odbywają się one często i w przeróżnych miastach w Polsce (i nie tylko!). Dlatego chcemy ułatwić śledzenie tego co, gdzie i kiedy, dzięki przejrzystemu harmonogramowi planowanych wydarzeń.

W (oby jak najbliższej!) przyszłości odbędą się wydarzenia organizowane przez Państwa – wiele Seniorów już przymierza się do przygotowania konferencji o zdrowiu w swoim mieście.

Serdecznie zachęcamy do udziału w programie i uczestniczenia w wyjątkowych konferencjach, na których można zdobyć potrzebną wiedzę. Przekazywana jest przez doświadczonych specjalistów, pełnych pasji do dzielenia się zdrowiem ze wszystkimi!

Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę i optymistycznie spoglądamy we wspólną przyszłość!

Więcej na temat projektu pod adresem www.whlf.eu