Sanatorium Łączność

Kim jesteśmy

Sanatorium Uzdrowiskowe Łączność, to kameralne sanatorium położone w centrum Ciechocinka. Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się z powodzeniem, w leczeniu schorzeń narządu ruchu, układu krążenia oraz układu oddechowego. 

Trochę historii

Obiekt rozpoczął działalność w 1958 roku jako Dom Wczasowy, później Prewentorium, a w roku 1977 został przekształcony w Sanatorium Uzdrowiskowe. 

Aby wyjść naprzeciw potrzebom kuracjuszy i podnieść standardy leczenia, obiekt został całkowicie zmodernizowany w 2013 roku. W roku 2018 zakończona została kolejna inwestycja poszerzająca zakres usług i umożliwiająca zakwaterowanie większej ilości osób.

          Stan faktyczny

W chwili obecnej dysponujemy dwoma obiektami, pozwalającymi na jednoczesne zakwaterowanie 200 osób (150 osób w budynku głównym i 50 osób w nowym budynku). Do dyspozycji gości mamy pokoje 1 i 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz apartamenty. Część pokoi jest przystosowana dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Posiadamy również nowoczesną bazę zabiegową oferującą szeroki wachlarz zabiegów, które wzbogacone o odpowiednią dietę poprawiają zdrowie i samopoczucie gości sanatorium.

Dysponujemy własną kawiarnią z klimatyczną muzyką w tle, w której można miło spędzić czas rozkoszując się filiżanką dobrej kawy. Dla osób pragnących spędzić czas nieco bardziej aktywnie również mamy rozwiązanie, z pewnością ucieszą się z możliwości skorzystania z kompleksu basenowego i saun.
Obiekty sanatorium położone są w bezpośrednim sąsiedztwie słynnego Parku Zdrojowego, niedaleko Tężni i Fontanny Grzybek. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że wszystkie największe atrakcje Ciechocinka są dla naszych gości na wyciągnięcie ręki.
Zapraszamy do naszego Sanatorium Łączność wszystkie osoby, które chcą zregenerować swoje siły, poprawić sprawność fizyczną, a także te spragnione wypoczynku i relaksu.
Oferujemy skuteczną rehabilitację i tylko dobre wspomnienia.