Akademia Liderów 60+ II edycja

Po 11 dniach przygotowań Seniorki zaprezentowały swoje projekty przed Komisją Konkursową.  Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż 10 osób z Akademii Liderów II edycji ukończyło i uzyskało „Certyfikat Lidera”. Wyróżnienie za najlepszą prezentację swojego projektu uzyskała Ewa Ucinek, która stara się o dofinansowanie do autorskiego pomysłu „Bądź piękna w każdym wieku”.

 

Z niecierpliwością czekamy na marzec, kiedy poznamy ostateczny werdykt i dowiemy się która z Pań otrzyma dofinansowanie warte do 3000 zł. Jeśli również masz pomysł by zrobić coś dla siebie i znajomych zgłoś się do nas! Następne szkolenie rozpoczynamy 11 lutego, zachęcamy do wzięcia udziału w Akademii Liderów 60+ II edycja.

 

Pod opieką doświadczonych trenerów nauczysz się jak przygotować i przeprowadzić własny projekt społeczny, jak być liderką/liderem w grupie i gdzie szukać wsparcia dla realizacji swoich pomysłów. Projekty uczestników i uczestniczek Akademii, przygotowane podczas szkolenia, wezmą udział w konkursie, w którym nagrodami będzie sfinansowanie co najmniej 10 Państwa projektów kwotą do wysokości 3000 zł! (nie są to nagrody finansowe, tylko rzeczowe – FISE kupi materiały i usługi potrzebne do zrealizowania Państwa projektów. Nagrody nie będzie można przeznaczyć na wynagrodzenie autorki /autora projektu).

Przez czas realizacji projektów będą Państwa wspierać doświadczeni mentorzy, którzy pomogą pokonać trudności i będą służyć radą przy podejmowaniu decyzji.

 

Terminy spotkań szkoleniowych dla II grupy:

 11-13.02, 18-20.02, 04-06.03 oraz 11.03 i 12.03.2019r. (11 dni po 4h, łącznie 44h)

Miejsce: Warsztat Warszawski, pl. Konstytucji 4, I piętro

 

Jeśli masz powyżej 60 lat i chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w projekcie, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod : tym adresem

 

Jeśli masz pytania lub wolałabyś/wolałbyś wypełnić formularz w wersji papierowej, napisz do nas na adres:

Pamela Leończyk pleonczyk@fise.org.pl

Joanna Tomala jtomala@fise.org.pl

lub zadzwoń pod nr 22 62 201 91.

 

 

Rekrutacja trwa do  06.02.2019 r.

W dniu 08.02.2019r. otrzymają Państwo informację, kto zakwalifikował się na szkolenie przygotowujące do realizacji projektów. Czas na realizację Państwa projektów: koniec listopada 2019.

 

Organizatorem projektu „Akademia Liderów 60+ II edycja”  jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy z Biurem Pomocy i Projektów Społecznych i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu miasta st. Warszawy.