Spotkanie opłatkowe z mieszkańcami Łopuszna

W dniu 14 grudnia 2018 roku odbyło się spotkanie opłatkowe dla mieszkańców Łopuszna – Gminy Przyjaznej Seniorom. Wydarzenie to ma wieloletnie tradycje. Jest to doskonała okazja do spotkania, złożenia sobie wzajemnie życzeń i przełamanie się opłatkiem. Mieszkańcy wspólnie z przedstawicielami lokalnych władz zasiedli do wieczerzy. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd. Podczas spotkania wręczono również nagrody w konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową.

 

 

Tegorocznemu spotkaniu opłatkowemu z mieszkańcami towarzyszyła prezentacja Ogólnopolskiej Karty Seniora. Gmina Łopuszno dołączyła do programu, dzięki któremu seniorzy z naszej gminy mogą korzystać z licznych zniżek na produkty i usługi w całym kraju. Podczas prezentacji wręczono pierwsze karty. Otrzymało je pięć pań aktywnie działających w środowisku seniorów. Wręczono również certyfikaty trzem firmom z naszej gminy, które zdecydowały się dołączyć do programu i oferować zniżki osobom posiadającym w/w kartę.

 

Na chwilę obecną seniorzy otrzymają zniżki na przejazdy liniami Marco Polo Marka Miśty, na zakupy w kwiaciarni Aga pani Agnieszki Świerczewskiej oraz rabat na niemal wszystkie produkty w Delikatesach Centrum Anny i Michała Perz.

 

Wójt Gminy Łopuszno Pani Irena Marcisz odebrała z rąk Przedstawiciela Stowarzyszenia „Manko”, które posiada rekomendację ministerstwa do prowadzenia programu Ogólnopolska Karta Seniora certyfikat „Gmina Przyjazna Seniorom”. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do przyłączenia się do programu. Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem karty prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Łopusznie.

 

Zmiana rozmiaru