Laboratorium sceny – spotkanie dla seniorów „Ścieżki i granice”

6 listopada w godzinach 14.00 – 16.00 w krakowskiej Cricotece odbędzie się spotkanie dla Seniorów pod hasłem Ścieżki i granice. To już kolejne wydarzenie pod patronatem Głosu Seniora w tym miejscu. Wstęp na spotkanie jest wolny.

 

„Gdzie przebiegają moje granice ze światem zewnętrznym? Kiedy mogę się poczuć wolny/wolna a zarazem bezpieczny/bezpieczna? Co mnie ciekawi? Jak mogę stać się bardziej uważny? Co chciałbym/chciałabym zobaczyć? Co poczuć? Którą ścieżką chciałbym przejść?”

Zapraszamy do udziału w warsztatach polegających na tworzeniu mapy własnych ścieżek i granic. Będziemy pracować w technice wycinanki, stworzymy instalację interaktywną, performance lub happening.

 

Prowadzenie:

Indi Orlando (Izabella Pajonk) – artystka wizualna, działająca w obszarze malarstwa, fotografii, performance oraz intermedium. Autorka Warsztatów Artystycznych “Indi Orlando Garden”. Ukończyła studia z malarstwa oraz studia podyplomowe z Edukacji Artystycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie a także Arteterapii według programu autorskiego prof. Wiesława Karolaka na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.


Serdecznie zapraszamy!