Gimnastyka z elementami tańca dla seniorów i seniorek

Zapraszamy na gimnastykę dla osób starszych z elementami tańca choreo.

 

Zajęcia gimnastyczne będą odbywać się w Stole Powszechnym przy ul. Zamoyskiego 20 w Warszawie, w środy o godzinie 12.00.

 

Gimnastyka jest prowadzona na krzesłach, w pozycji siedzącej, na podłodze w pozycji pół-leżącej i na stojąco. Rozpoczynają się rozgrzewką, zawierającą elementy wizualizacji i ćwiczenia rozwijające świadomość ciała. Główną część stanowi blok ćwiczeń wzmacniających, kończą się natomiast rozciąganiem.

 

Zajęcia są oparte na metodzie Anne Burnell i Liesel Weiser, połączone z ćwiczeniami funkcjonalnymi, Low-impact Workout i własną praktyką ruchową.

 

Prowadzenie: Łukasz Wójcicki, trener personalny, instruktor cross-treningu, Animal Flow oraz samoobrony i trener sportów walki w RKS Gwiazda. Tancerz i choreograf związany z fundacją Strefa WolnoSłowa, performer teatru Komuna/Warszawa. Uczeń Akademii Choreografii Eksperymentalnej „Centrum w ruchu” i fundacji „Burdąg”. Absolwent III Akademii Praktyk Teatralnych „Gardzienice”.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa. Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Stół Powszechny – miejsce spotkań twórczych”.