Projekt SAGA w Willi Decjusza

Wkrótce ruszają zapisy do nowego projektu SAGA pod patronatem Głosu Seniora.

 

SAGAwspółpraca z twórczymi środowiskami z obszarów wiejskich to nowa propozycja Stowarzyszenia Willa Decjusza dla Seniorów z Krakowa i okolic. Projekt potrwa od września do listopada 2018 roku.

 

Program obejmuje zajęcia i warsztaty edukacyjne: pisanie piosenek, pisanie bajek, spotkania
w ramach salonów literackich na temat literatury i poezji okresu XX-lecia międzywojennego oraz prezentację pamiątek, opowieści rodzinnych, spisanych wspomnień z okresu międzywojennego.  W ramach projektu planowana jest także wycieczka, której założeniem jest odkrywanie ciekawych miejsc w Małopolsce. Zakończeniem projektu będzie występ artystyczny w Willi Decjusza dla otwartej publiczności. Podczas koncertu prezentowane będą piosenki opracowane przez uczestników projektu do muzyki skomponowanej przez wykładowcę warsztatów. Przygotowaniem uczestników do występu zajmą się profesjonaliści.

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Iwoną Sulejewską na adres mailowy: iwona.sulejewska@villa.org.pl lub pod nr tel.: 508 688 474.

 

Informacje na temat projektu są dostępne pod adresem http://villa.org.pl/villa/aktualnosci-post/wkrotce-ruszaja-zapisy-do-nowego-projektu-saga/

 

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność przesłanych zgłoszeń.

Rekrutacja do projektu potrwa od 3 do 15 września 2018 r.

 

ZAPRASZAMY!