Daj się zaczarować

Szkoła Magów to gra kościana, w której ważny jest refleks i spostrzegawczość. Wygrywa ten, kto zaklęciami pokona przeciwników.

 

 

Gra kościana wydana przez Wydawnictwo Granna jest rozrywką dla całej Rodziny. Proste zasady łatwo przyswoją dzieci, a także seniorzy i wszystkie osoby, które nie grają często w gry planszowe. W rozgrywce może brać udział od 2 do 4 osób, oczywiście emocje rosną wraz z liczbą graczy.

Pięknie zilustrowane karty uczniów Szkoły Magów oraz ich zaklęć dopełniają klimat gry, widać tu czary, zjawiska nadprzyrodzone i magię. Najważniejszą funkcję pełnią w tej grze kości żywiołów, których jest aż 44! Zasada jest prosta, aby rzucić zaklęcie należy wyrzucić kośćmi takie symbole, aby były identyczne z symbolami na kartach zaklęć.

 

 

Szkoła Magów to bardzo szybka gra kościana, na którą każdy możne znaleźć chwilę. Jest dynamiczna i dobrze się w nią gra w każdą ilość osób. W wariancie dwuosobowym liczy się walka z przeciwnikiem, natomiast przy rozgrywce 3 i 4 osobowej najważniejsza jest strategia i szybkość rzutu. Folie til skabslåger, tavlefolie, matteret folie til vinduer

Dajcie ponieść się magii i koniecznie zagrajcie w Szkołę Magów ze znajomymi, rodziną i wnuczkami!