Kryptos i Alianci

Odkryj tajemnice gier!

 

Złam szyfr i wygraj!

Potrafisz logicznie myśleć, a świat liczb nie ma przed Tobą tajemnic? Gra karciana Kryptos wydawnictwa Trefl będzie dla Ciebie i Twoich współgraczy świetną rozrywką.

W pudełku Kryptosa znajdują się karty w czterech kolorach, karty z punktacją, żetony odpowiadające kolorom kart oraz plansza z liczbami i instrukcje. Gra jest kolorowa i dobrze wykonana, jednak jej najważniejszym elementem są liczby, umieszczone na kartach i planszy.

Gra karciana Kryptos przeznaczona jest dla minimum 3 graczy, którzy będą starać się jak najszybciej rozszyfrować karty przeciwników. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zdobędzie 15 punktów. Wszystkie zasady opisane są w instrukcji, która wydana jest w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Gra karciana Kryptos gwarantuje szybką rozrywkę, która zmusza do logicznego myślenia. Gra jest dynamiczna i bardzo emocjonująca. Bycie szpiegiem w tej grze, to rozrywka na wysokim poziomie.

 

 

Bądź gotowy na starcie!

Nietuzinkowa gra karciana nawiązująca do II wojny światowej – dobra zabawa jest gwarantowana.

Alianci– to gra karciana, która zawiera w sobie, aż pięć różnych wariantów, takich jak kierki, remik, wist, macao, 66. Nie martwcie się, jeśli nie znacie zasad poszczególnych gier.  Dzięki zamieszczonej instrukcji w prosty i szybki sposób je przyswoicie.

Oprawa graficzna z pewnością zachwyci nie jedną osobę. Karty do gry wykonane są z mocnego i trwałego materiału z ciekawymi ilustracjami. Postacie na kartach przedstawione są bardzo szczegółowo – aż czuć dynamikę strać pomiędzy aliantami, a nieprzyjacielem.

Ponadto, do każdej karty znajdziecie komentarz historyczny opisany w małej książeczce. Dzięki niemu dowiecie się kim są umieszczone na nich postacie, jak wykorzystywano, statki, samoloty oraz inne niezbędne sprzęty w trakcie II wojny światowej.

W rozgrywkach może brać udział nieograniczona liczba osób, dzięki temu czeka Was mnóstwo zabawy! Z pewnością talia kart przypadnie do gustu nie tylko fanom historii.