Szanowni Państwo!

Już 7 grudnia w Centrum Kongresowym ICE  w Krakowie (ul. Marii Konopnickiej 16) odbędzie się Dzień Zdrowia Seniora 2018!

W programie wydarzenia przewidziane są między innymi darmowe badania (badania wzroku, EKG, pomiary ciśnienia, pomiary cukru oraz konsultacje lekarskie),  prelekcje o najnowszych metodach leczenia, a także koncerty, pokaz mody, konkursy z nagrodami, poczęstunek i wiele, wiele innych!

W ramach najbardziej wyczekiwanej części kongresu poświęconej zdrowiu, zaproszeni lekarze zapoznają nas z najnowszymi technikami terapii i technologii kardiologicznych, a także opowiedzą o nowoczesnych metodach leczenia. Prelekcjom towarzyszyć będzie strefa darmowych badań, dostępnych w trakcie całej imprezy, do udziału w których gorąco zachęcamy.
Bardzo ciekawie zapowiada się także część edukacyjna i lifestyle’owa, podczas której lekarze i rehabilitanci opowiedzą nam o tym, jakie zwyczaje w życiu codziennym mogą wpłynąć pozytywnie na stan naszego zdrowia, a znani i cenieni seniorzy zwierzą się z tego, jak dzięki aktywności i pasji cieszą się pełnią życia i sukcesem w życiu zawodowym oraz miłosnym po 60. Będzie tu mowa o muzyce, modzie, ale także o seksie i o tym, jak otrząsnąć się po przeżyciach związanych z chorobą i uwierzyć w to, że wszystko jeszcze przed nami.
Zarówno dla samych seniorów, jak i dla pracowników organizacji społecznych ciekawa będzie prelekcja, na której możemy zapoznać się z działalnością tych ostatnich w zakresie opieki zdrowotnej i nowe możliwości zatroszczenia się o własne zdrowie poprzez uczestniczenie w ich inicjatywach.
Ale żeby nie było tylko poważnie, wszystkim częściom kongresu towarzyszyć będą elementy rozrywkowe związane z przedstawianymi tematami, takie jak pokaz mody, koncerty, czy występ DJ Wiki, a także liczne konkursy z nagrodami, tak dla uczestników indywidualnych, jak i dla organizacji seniorskich.


Zapisy pod numerem telefonu: 12 4293728 lub 789048774


Do zobaczenia w Krakowie!